Перейти до вмісту

Основні правила на Сервері «Майнкрафтер»

Як і в будь-якій спільноті, на цьому сервері є Правила.
Це Правила створені для того, щоб забезпечувати комфортну гру для всіх Гравців.

Граючи на Сервері або приєднавшись до наго Дискорда, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з вказаними нижче правилами і зобов’язуєтеся їх дотримуватися.
І пам’ятайте: не знання законів не звільняє від відповідальності.

Дотримання правил – запорука щасливої гри на сервері.

Бан/Мут видається за порушення правил, без причин бан/мут не видається.
Якщо хтось пише, що її забанити/замутили “без причини” – ця людина бреше.

Розбан на сервері та в ДС не видається і не продається.

Найголовніші правила:

1. NO RUZIA
– На сервері заблоковано вхід для гравців з рф.
– Російські айпі заблоковані.
– Гравці які підтримують/пропагандують «рус.мір» отримують BAN одразу і без виключень.
– За рос.мову В ЧАТІ – MUTE або потім навіть BAN.
– Рос.літери заблоковані В ЧАТІ.

2. NO CHEAT
Заборонено використання чітів, усіх інших модифікацій гри які впливають на економіку або геймплей, онлайн. Майнкрафт це гра розрахована на дітей віком 10+, тобто якщо Вам вже більше 10 і Ви використовуєте чіти у пісочніці для дітей, то в мене для Вас погані новини. Ну і за чіти – BAN.

3. NO ABUSE
За флуд, спам, мат, погрози в чаті, образи інших гравців та адміністрації, розпалювання конфліктів на будь-якому ґрунті, якась гомофобія, розпалювання в чаті негативні-крінжові-суб’єктивні теревені (“срачі”) на теми – релігії, мови, політики, відомих людей,… за шантаж або залякування, за жебрацтво “дайте дайте дайте” – MUTE на довгий або невизначенний термін. За значні/часті порушення – BAN.
Це саме стосується назв, табличок, написів, ніків гравців – ненормативна лексика, пропаганда радикальних релігій або політичних рухів, образ адміністрації, гравців або України – BAN.
Будь ласка, тримайте себе в руках при спілкуванні, поважайте інших гравців і адміністрацію, яка тримає цей сервер для Вас.
Якщо Вас образили, просто зберіть докази (скріни робляться клавішою F2) своєї правоти або ситуації і звернися до Адміністратора або Модератора.

4. NO GRIEF
Не займайся грифом (руйнуванням) будівель інших Гравців.
Крадіжка речей та інших ресурсів в інших Гравців.
Крадіжка та руйнування записуються сервером автоматично і відповідно легко виявляється Адміністрацією та іншими гравцями (команда /co inspect або /co near яка покаже хто що брав та ламав).
Вбивства гравців або тварин без домовленості між гравцями – заборонено (крім сервера Анархії).
Не ламати острів де живе дракон в Енді, якщо зламали блок, то поверніть його як було.
Як покарання – BAN на довгий або довічний термін.

5. NO LAG
Не будуй ЛАГ-МАШИНИ – над високопродуктивні автоферми, механізми, ферми та інші будівлі (або дії), які створюють помітне навантаження на сервер і знижують його TPS нижче 20 пунктів. Що побачити, який у данний момент рівень TPS, просто нажми та тримай клавішу TAB.
Як покарання – побудоване буде знищено + BAN на довгий або довічний термін.
Це правило стосується сервера Анархія.

6. DONATE
Роздачі ресурсів заборонені. Ніякіх ферм “для всіх”, скринь “для всіх”, фармилок “для всіх”. Це заборонено. Суть гри у тому, щоб гравець грав, а не отримував від когось всі ресурси одразу та задарма без жодних зусиль. Через роздачі втрачається сенс взагалі щось робити у грі та грати взагалі. А саме головне це те, що роздачі ламають економіку та розвиток гравців у грі.
Як покарання – BAN, а всі ресурси/будівлі/ферми будуть видалені.

Це також стосується гравців з донатом та статусами!
Якщо гравець купив щось за донат та роздає це іншим гравцям, або використовує можливості/функції/команди донатної привілегії на користь інших гравців – як покарання донатні речі будуть видалені, донатний статус буде видалений.

7. NO PROBLEM
Не перешкоджати роботі сервера та плагінів. Не блокувати ігрові механіки, публічні території, які потрібні для інших гравців. Не перешкоджати грати іншим гравцям. Не викликати баги, бот атаки, лаги, та інші проблеми для сервера. Не заважати адміністрації робити свою роботу, не втручатися в роботу адміністрації. Не видавати себе за адміністрацію, не залаякувати гравців баном/мутом – це видає адмін.

8. Відновлення пароля
Якщо Ви забули пароль, то його можно відновити. Для цього треба звернутися в Дискорд сервера, в канал “👮│запит-до-адміністрації”, створити “тікет”-запит і надати докази, що цей акаунт саме Ваш. Після перевірки Ви отримаєте новий пароль у приватні повідомлення.
Не лінуйтеся та запишіть свій пароль, поки Ви його пам’ятаєте, собі в нотатках на своєму телефоні.
Вигадуйте складний та довгий пароль з літер великих та малих + цифри + знаки (наприклад: _ або – або ! або # і т.д.). Пароль в якому лише цифри або короткий пароль дуже і дуже легко та швидко зламати/підібрати.
– Щоб змінити свій пароль на більш захищений, команда – /changepassword

Secured By miniOrange