Перейти до вмісту

Сервер РП “Планета”

Це сервер з незвичайним та особливим світом, де живуть Ельфи та Гноми, Люди та Чаклуни, і звісно сили темряви – Орки та Гобліни, які захопили Незер. Усі раси дуже різні, кожна раса має свої унікальні здібності та обмеження, але треба пристосуватися жити разом в мирі, спілкуватися, торгувати, будувати міста і захищатися від сил темряви.

Наприклад, Гноми дуже добрі в добуванні руд, темні та глибокі підземелля для них улюблений дім. Люди добре вміють займатися господарством, живуть мирно та щасливо на зелених і квітучих рівнинах. Чаклунам відкриті усі магічні знання і відкриті усі світи для подорожей. А Ельфи мають надзвичайні здібності та вміння, діти лісів та гір. Навіть діти пітьми – гобліни, мають свій великий світ – Незер, свої вміння та силу. Кожна раса має своє рідне місто, в якому вони народжуються і навіть в яке вони повертаються після загибелі. Але раси розвиваються так, що кожний може заснувати своє місто, запросити туди своїх братів по расі і разом розбудовуватися, захищатися і процвітати.

Серед жителів цього світу трапляються і дуже небезпечні, наприклад чорні дракони, яких можна приручити і літати на них верхи. Також можна зустріти торговців, які купують цінні речі. А ще чаклунів-некромантів, могутніх орків та ельфів.

Але сам світ має багато небезпек, особливо вночі, коли в темних лісах збираються відьми, на береги виходять потопельники, в лісах зграї павуків. В океанах та річках теж треба бути обережним, одноокі підводні істоти можуть напасти раптом навіть вдень. Проте, не все так страшно, кожна раса має місця сили, а у світах додано багато нових та красивих біомів для безпечного життя.

Кожний хто відвідає цей світ, знайде своє місце в ньому, ким би не був, самотній або командний гравець, кожний відчує особливу атмосферу невідомого світу, не легку у виживанні, але це подарує нові пригоди, нових друзів і багато емоцій.

ПРАВИЛА: https://minecrafter.in.ua/rules_planet/

Мапа сервера тут: https://planet.minecrafter.in.ua/

Зробити донат можна тут: https://mineland.diaka.ua/planet

Плагіни/моди:
1) TOWNY + чат-канали TownyChat + мапа світу TownyWebMap на сайті
2) Багато плагінів написані на java спеціально для цього сервера, додано унікальні механіки
3) KIT-набори + Донат
4) Голосовий чат Plasmo Voice https://minecrafter.in.ua/plasmo_voice/
5) Економіка + NPC-магазин
6) Приручення Драконів

Розмір світу: 50 x 50 тисяч блоків, буде збільшуватися.
Вайп: не було і не планується.
Грати можна на версіях від 1.9 до 1.20.4
Версія PaperMC сервера: 1.20.2
Запуск сервера: грудень 2023

Secured By miniOrange